Contactinformatie voor zorgverleners

Hieronder vind u alle relevante contact informatie, ingedeeld op afdelingen. In de kolom "vragen over" kunt u vinden met welke vragen u waar terecht kunt. Contactinformatie voor patiënten is hier te vinden.

Afdeling Vragen over Telefoon Telefonisch bereikbaar op Email
Klant service centrum Uitslagen, nabepalingen & afspraken etc. 088 020 95 88 Werkdagen van 07.00 - 19.00 -
Beeldvormend- en functieonderzoek Uitslagen 088 020 95 88 (kies 3x voor keuze 2) Werkdagen van 08.00 - 12.30

medischeadministratie@star-shl.nl

vanaf 12.30
Relatiemanagement Onze dienstverlening 088 020 95 11 Ma t/m do: 08.30 - 17.00, Vrij: 08.30 - 12.00

relatiemanagement@star-shl.nl

Klant service centrum Kompas 088 020 95 88 (keuze 2 -> keuze 3) Werkdagen van 08.00 - 17.30

infokompas@star-shl.nl

Logistiek Ophalen van materiaal 088 020 95 13 Werkdagen van 07.30 - 19.00

logistiek@star-shl.nl

Magazijn Bestellingen, webshop 088 020 95 15 Werkdagen van 08.00 - 16.30

magazijn@star-shl.nl

Klinisch chemicus en/of arts microbioloog Intercollegiaal overleg 088 020 95 88 Artsen-microbioloog zijn 24 uur per dag 7 dagen per week bereikbaar. Klinische chemici zijn dagelijks bereikbaar tot 22.00 uur, uitgezonderd het weekend. -
POCT POCT dienst & apparaten 076 5029 174 Werkdagen van 08.00 - 17.00

poct@star-shl.nl

ICT Zorgportaal - -

zorgportaal@star-shl.nl

Praktijkondersteuning Onze dienstverlening - -

praktijkondersteuning@star-shl.nl

Scholingen Onze dienstverlening - -

scholingen@star-shl.nl


Klant service centrum (voor patiënten)

Verwijs patiënten voor vragen over onze dienstverlening naar ons klant service centrum, telefoonnummer: 088 020 95 55 (werkdagen van 8.00-17.30 uur).

Praktijkwijziging?

Vul snel en eenvoudig het websiteformulier in en geef uw administratieve praktijkwijziging aan ons door. Door tijdig uw wijzigingen aan ons door te geven, kan de overgang naar de nieuwe situatie soepel verlopen.

Formulier praktijkwijziging

Klachten en suggesties

Star-shl wilt u altijd goed en snel van dienst zijn. Verloopt onze dienstverlening toch niet helemaal zoals u wenst? Laat ons dat dan weten. Dan zoeken wij, samen met u, naar een oplossing. 

Lees meer over klachten en suggesties