Heeft u vragen over onze dienstverlening? Neemt u dan contact op met één van onze relatie- of accountmanagers.
Op deze pagina vindt u de contactgegevens evenals de regio’s waarin zij werkzaam zijn.

U kunt ook mailen naar relatiemanagement@star-shl.nl of contact opnemen via 088 020 95 11.
Bereikbaar
Maandag tot en met donderdag: 08.30 – 17.00 uur.
Vrijdag: 08.30 – 12.00 uur.

Relatiemanagers

Annette van Beelen
Rotterdam e.o.
06 - 25 09 12 63
a.vanbeelen@star-shl.nl

Daniëlle Lagro
Gorinchem, Hoeksewaard, Bommelerwaard
06 - 82 47 36 30
d.lagro@star-shl.nl

Elia Salman
Den Haag
06 - 30 43 13 41
e.salman@star-shl.nl

Harriet Bruné
Rotterdam e.o.
06 - 83 25 81 67
h.brune@star-shl.nl

Stefanie van Ginderen
Zeeland, West-Brabant
06 - 83 22 00 62
s.vanginderen@star-shl.nl

Rutger Zeegers
Rotterdam e.o.
06 - 12 08 09 22
r.zeegers@star-shl.nl

Willian Bakker
Oosterhout, Tilburg, West-Brabant
06 - 34 97 59 38
w.bakker@star-shl.nl

Joyce Hummelink van Ham
Relatiemanager prenataal centrum
06 - 52 36 14 77
j.vanham@star-shl.nl

Gerard Scheiberlich
Hoofd relatiemanagement & zakelijk
06 - 23 12 31 34
g.scheiberlich@star-shl.nl

Accountmanagers

Aschwin Bakker
06 - 13 67 31 55
a.bakker@star-shl.nl

Nancy van Amelsfoort
06 - 82 64 83 12
n.vanamelsfoort@star-shl.nl

Petra Zeedijk
06 - 48 26 95 93
p.zeedijk@star-shl.nl