Werkt u nog niet met Star-shl en wilt u weten wat Star-shl voor u kan betekenen? Bel dan tijdens kantooruren met (088) 020 95 11 of mail naar relatiemanagement@star-shl.nl.

De relatiemanagers en accountmanagers van Star-shl zijn uw aanspreekpunt voor vragen en informatie over onze dienstverlening.
Gerard Scheiberlich (G.Scheiberlich@star-shl.nl) is Hoofd relatiemanagement & zakelijk.

Relatiemanagers

Annette van Beelen
Rotterdam e.o.
06 - 25 09 12 63
a.vanbeelen@star-shl.nl

Carien van Nijnatten
Breda, Etten-Leur, West-Brabant
06 - 22 49 40 29
c.vannijnatten@star-shl.nl

Daniëlle Lagro
Gorinchem, Hoeksewaard, Bommelerwaard
06 - 82 47 36 30
d.lagro@star-shl.nl

Elia Salman
Den Haag
06 - 30 43 13 41
e.salman@star-shl.nl

Harriet Bruné
Rotterdam e.o.
06 - 83 25 81 67
h.brune@star-shl.nl

Mariette van Ginkel
Zeeland, West-Brabant
06 - 48 26 95 95
m.vanginkel@star-shl.nl

Rutger Zeegers
Rotterdam e.o.
06 - 12 08 09 22
r.zeegers@star-shl.nl

Willian Bakker
Oosterhout, Tilburg, West-Brabant
06 - 34 97 59 38
w.bakker@star-shl.nl

Accountmanagers

Aschwin Bakker
06 - 13 67 31 55
aschwin.bakker@star-shl.nl

Nancy van Amelsfoort
06 - 82 64 83 12
n.vanamelsfoort@star-shl.nl

Petra Zeedijk
06 - 48 26 95 93
p.zeedijk@star-shl.nl