Werkt u nog niet met Star-shl en wilt u weten wat Star-shl voor u kan betekenen? Bel dan tijdens kantooruren met (076) 502 91 67 of mail naar relatiemanagement@star-shl.nl.

De relatiemanagers en accountmanagers van Star-shl zijn uw aanspreekpunt voor vragen en informatie over onze dienstverlening.

Relatiemanagers

Annette van Beelen
Rotterdam e.o.
06 - 25 09 12 63
a.vanbeelen@star-shl.nl

Carien van Nijnatten
Breda, Etten-Leur, West-Brabant
06 - 22 49 40 29
c.vannijnatten@star-shl.nl

Daniëlle Lagro
Gorinchem, Hoeksewaard, Bommelerwaard
06 - 82 47 36 30
d.lagro@star-shl.nl

Elia Salman
Den Haag
06 - 30 43 13 41
e.salman@star-shl.nl

Eliora Klijnsmit - Vonk
Verloskundigen
06 - 52 36 14 77
e.vonk@star-shl.nl

Harriet Bruné
Rotterdam e.o.
06 - 83 25 81 67
h.brune@star-shl.nl

Helena Lipschart – van der Linden
Den Haag, Krimpenerwaard, Nieuwerkerk a/d IJssel
06 - 83 12 41 10
h.vanderlinden@star-shl.nl

Karel Savelkoul
Manager relatiemanagement & zakelijk
06 - 53 93 79 95
k.savelkoul@star-shl.nl

Mariette van Ginkel
Zeeland, West-Brabant
06 - 48 26 95 95
m.vanginkel@star-shl.nl

Paul Dekkers
Rotterdam e.o.
06 - 13 72 65 24
p.dekkers@star-shl.nl

Rutger Zeegers
Rotterdam e.o.
06 - 12 08 09 22
r.zeegers@star-shl.nl

Willian Bakker
Oosterhout, Tilburg, West-Brabant
06 - 34 97 59 38
w.bakker@star-shl.nl

Accountmanagers

Annita Vossebeld
06 - 30 50 01 20
a.vossebeld@star-shl.nl

Aschwin Bakker
06 - 13 67 31 55
aschwin.bakker@star-shl.nl

Joyce Hummelink
06 - 82 47 50 72
j.hummelink@star-shl.nl

Petra Zeedijk
06 - 48 26 95 93
p.zeedijk@star-shl.nl